Grupa Uczelni Vistula to 25 lat doświadczenia na rynku. Łączymy silną tradycję
z najnowocześniejszymi trendami w świecie nauki. Wyróżnia nas fakt, że prowadzimy głównie kierunki praktyczne – ściśle współpracujemy z biznesem i organizacjami międzynarodowymi, a nasi wykładowcy to wybitne autorytety i praktycy. Naszym celem jest przekuwanie marzeń w sukces. Dobra praca po studiach jest możliwa i nasi studenci są tego dowodem. Etat w międzynarodowej firmie, własny biznes, a może kariera w dyplomacji? Tutaj absolwenci nie muszą szukać pracy. Ona znajduje ich.

Przyszłościowe kierunki

Naszą grupę tworzą dwie nowoczesne uczelnie w Warszawie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji. Mamy 13 kierunków studiów magisterskich, inżynierskich i licencjackich. Ofertę uzupełniają studia podyplomowe, doktorskie, programy MBA i Vistula Executive Education, czyli praktyczny wymiar edukacji dla menedżerów. Jakość potwierdzają rankingi i międzynarodowe organizacje edukacyjne.

Przyszłościowe kierunki

Wybitna kadra naukowców i praktyków

Nasi eksperci realizują projekty dla globalnych liderów biznesu jak Microsoft czy Apple i są uznawanymi autorytetami. Rektorem AFIB Vistula jest prof. Witold Orłowski, wieloletni doradca Prezydenta RP, rektor SGTiR dr. hab., prof. Jolanta Żyśko, to ekspert Komisji Europejskiej. Wśród wykładowców są m.in. dr hab. Krzysztof Rybiński, były wiceprezes NBP i dr Andrzej Olechowski, były minister spraw zagranicznych.

Wybitna kadra naukowców i praktyków

Globalne możliwości

Jesteśmy najbardziej umiędzynarodowioną uczelnią w Polsce! Studenci i kadra pochodzą z 80 krajów. Wszystkie kierunku są prowadzone po polsku i po angielsku, a w międzynarodowym środowisku język szlifujemy języki obce także po zajęciach. W ramach Erasmusa dajemy możliwość studiowania w 40 krajach.

Globalne możliwości

Kariera

Nasi absolwenci są czołówce pod względem zarobków i zarabiają o średnio 2 tys. więcej niż absolwenci innych szkół (raport ELA). Aż 70% naszych studentów 3. roku ma pracę. Nic dziwnego – sprowadziliśmy nowatorski Program Rozwoju Kompetencji, a w uczelnianym Biurze Karier codziennie czekają na nich setki ofert. Współpracujemy z ponad 300 firmami na świecie.

Kariera
  • List od Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula