Multinarodowe grono studentów Grupy Uczelni Vistula zaprezentowało kulturę swoich krajów, można było obejrzeć wyjątkowe występy artystyczne i pokazy sztuk walki, a także skosztować regionalnych przysmaków – te wszystkie atrakcje czekały na studentów i pracowników GUV podczas pikniku 7 kolorów, 7 kontynentów. Wydarzenie odbyło się w piątek 13 czerwca 2014 r. o godz. 14.00 i było połączone z uroczystością zakończenia roku akademickiego.

W Programie

• Wystawy multikulturowe krajów, z których pochodzą Nasi studenci
  • Program muzyczno-artystyczny przygotowany przez studentów z Polski, Ukrainy i Turcji
  • Pokazy sztuk walki (Karate, Sumo)
  • Pokaz malowania GRAFFITI
  • Darmowy Grill Studencki
  • Konkursy na torze Wipeout i elektrycznym byku
  • Wspólne tworzenie wielkiego komiksu ze studentami EAS
  • Bicie rekordu AFIB Vistula w Ergometrze Wioślarskim
  • Pokazy taneczne

od godziny 18:00

Godzina 18:00 Uroczyste Zakończenie roku Agademickiego

• Wystąpienia Rektorów Grupy Uczelni Vistula,
  • Wręczenie listów gratulacyjnych i dyplomów
  • Pamiątkowe zdjęcia i rzut biretem 😉

od godziny 19:00

Występ muzyczny zespołu coverowego Modulacja

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne