Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajęła 1. miejsce w rankingu umiędzynarodowienia „Study in Poland – studenci zagraniczni w Polsce 2016”. W rankingu umiędzynarodowienia, uwzględniającym również uczelnie publiczne, AFiB Vistula znalazła się w ścisłej czołówce liderów – zajęła 2. miejsce!

Akademia Finansów i Biznesu Vistula, wchodząca w skład Grupy Uczelni Vistula, została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię niepubliczną w Polsce – według publikacji „Studenci zagraniczni w Polsce 2016”.

Współczynnik umiędzynarodowienia został określony na poziomie 43,81%. W rankingu umiędzynarodowienia, uwzględniającym również uczelnie publiczne, AFiB Vistula znalazła się w ścisłej czołówce liderów – zajęła 2. miejsce!

Raport „Studenci zagraniczni w Polsce 2016” oparty jest na niepublikowanych danych GUS za rok akademicki 2015/2016, badaniu własnym Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”, a także na danych OECD, UNESCO i Eurostatu za rok 2015 oraz IIE za rok 2015. Jest to siódma edycja publikacji przygotowywanej w ramach programu promocji polskich uczelni za granicą „Study in Poland”, prowadzonego wspólnie przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundację Edukacyjną „Perspektywy”.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne