Warszawa to kolejne miasto na trasie Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych, którego współorganizatorem jest Vistula University. Tłumnie zgromadzeni mieszkańcy miasta tańczyli na nadwiślańskiej plaży m.in. bańkową zumbę, a na chętnych czekało ponad 400 litrów specjalnego płynu do puszczania baniek!

Małe, duże i gigantyczne bańki mydlane zawładnęły w sobotę 15 sierpnia stołecznym niebem. Okazało się, że puszczanie baniek jest nieprawdopodobnym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych, którzy chętnie wracali wspomnieniami do czasów beztroskiego dzieciństwa.

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych trwa już od końca lipca. Trasa festiwalu obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę. Impreza gościła już w Grudziądzu, Elblągu, Białymstoku, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi w Warszawie i w Toruniu. W przyszły weekend zagości w Częstochowie i Rzeszowie.

Na warszawską imprezę na profilu wydarzenia w serwisie Facebook zapisało się ponad 20 tys. osób, co stanowi absolutny rekord w historii wydarzenia. Dla mieszkańców miasta i gości festiwalu przygotowano ponad 400 litrów płynu do robienia baniek! Uczestnicy chętnie przyznawali, że bawią się świetnie, a niosące się ku niebu bańki sprawiały wrażenia przeniesienia się do magicznej krainy z bajkowych baśni.

Współorganizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych obok radia Eska i firmy Tuban jest Vistula University.

Kolejna miasta na festiwalowej trasie (szczegóły w linkach):

CZĘSTOCHOWA, 29.08.2015: Więcej informacji TUTAJ
RZESZÓW, 30.08.2015: Więcej informacji TUTAJ

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne