Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego to 120 godzin lekcyjnych nauki i bezpłatne materiały szkoleniowe.

– Słuchacze będą się uczyli od native speakerów oraz wykwalifikowanych lektorów Centrum Egzaminacyjnego TOEIC® w AFiBV. Szkolenie będzie zrealizowane na wysokim poziomie merytorycznym i nie będzie odbiegało od ofert komercyjnych – podkreśla dr Krzysztof Flakiewicz, koordynator szkolenia. – Co więcej, słuchacze nie zapłacą za naukę, ponieważ koszty w całości zostaną pokryte ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – dodaje Flakiewicz.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby w wieku 18-29 lat, zamieszkujących w woj. mazowieckim.

– Do nauki angielskiego zapraszamy osoby pracujące lub nieaktywne zawodowo. Zapraszamy każdego, kto chciałby nabyć nowe kwalifikacje językowe lub podwyższyć te już posiadane – podkreśla Flakiewicz.

Zajęcia będą się odbywały w kampusie Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie, przy ul. Stokłosy 3 (tuż obok stacji metra Stokłosy). Uruchomionych zostanie w sumie 18 grup, każda maksymalnie 12-osobowa, na różnym poziomie zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu – 4 h lub 2 razy w tygodniu – po 2 h lekcyjne, w godzinach popołudniowych.

Zgłoszenia można przesyłać do 29 września 2014 r. pod adresem k.flakiewicz@vistula.edu.pl lub d.cakar@vistula.edu.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer 506 091 148.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest certyfikowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global – międzynarodowego lidera w zakresie językowych testów egzaminacyjnych. Otrzymała uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z języka angielskiego, m.in.: TOEIC® Listening and Reading (angielski w środowisku pracy i biznesu), TOEIC BridgeTM (angielski dla początkujących), czy niemieckiego – m.in. WiDaF (niemiecki w środowisku pracy i biznesu).

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne