Na zmiany nigdy nie jest za późno. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie jeszcze do końca lutego można złożyć dokumenty na kierunki I, II stopnia, inżynierskie, mobilne oraz podyplomowe. Kandydaci mogą wybrać m.in. studia biznesowe, filologiczne czy artystyczne.

Jaki kierunek wybrać w Akademii Finansów i Biznesu Vistula? Osoby ze smykałką do języków mogą rozwinąć swój talent na anglistyce, iberystyce, sinologii lub turkologii. Pasjonaci liczb odnajdą się na ekonomii, finansach i rachunkowości czy zarządzaniu. Dla humanistów – dziennikarstwo i komunikacja społeczna, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja. Artyści mogą spróbować swoich sił na grafice lub malarstwie. Na przyszłych inżynierów czekają takie kierunki jak: informatyka, budownictwo oraz architektura i urbanistyka.

Tegoroczną nowością są tzw. studia mobilne dla osób, które wolą indywidulany tok nauczania. Studenci zrealizują 60% nauki przez internet, a 40% na uczelni. W ten sposób można studiować finanse i rachunkowość, ekonomię lub zarządzanie.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne