Ochrona klimatu, zapewnienie ciągłości produkcji w tzw. „fabryce pod chmurą”, „zielony” prąd dla gospodarki, dopłaty dla rolników oraz inne zagadnienia związane z funkcjonowaniem Polski w Wspólnej Polityki Rolnej UE przedstawił w AFiB VISTULA, poseł do Parlamentu Europejskiego, Jarosław Kalinowski.

W sobotę, 28 listopada wizytę na Uczelni złożył europoseł i Przewodniczący Rady Naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na zaproszenie Instytutu Stosunków Międzynarodowych Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiB VISTULA wygłosił prelekcję pt. „Rolnictwo – Energia – Środowisko. Wybrane aspekty funkcjonowania Polski w ramach Unii Europejskiej”.

Posłowi towarzyszyli: Rektor SGTiR, dr hab. Jolanta Żyśko oraz Dyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych AFiB VISTULA, prof. dr hab. Longin Pastusiak, którzy przy pełnej sali uczestniczyli w debacie na temat potencjału Polski w UE. Po spotkaniu szef RN PSL odpowiedział na dodatkowe pytania dotyczące perspektyw rozwoju gospodarstw rolnych i wsparcia unijnego dla młodych rolników oraz możliwości uatrakcyjnienia rynku pracy dla absolwentów.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne