Firma Dell, będąca częścią Dell Technologies, korporacji działającej w ponad 180 krajach  na całym świecie, została jednym z naszych wystawców podczas tegorocznych targów pracy JobSpot 2018.

Dla wszystkich studentów Informatyki, zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i ich zastosowaniem w codziennym życiu, firma przygotowała 4-miesięczne, płatne staże, realizowane w ramach projektu „ITy odniesiesz sukces”. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy, którzy 19 kwietnia będą obecni na targach pracy JobSpot 2018.

Przypominamy również o zabraniu ze sobą swojego CV, ponieważ oprócz staży, będą czekać na Was setki ofert pracy zarówno w samym Dellu, jak w innych prestiżowych firmach międzynarodowych.

Zapraszamy 19 kwietnia w godz. 10:00-15:00 do kampusu naszej Uczelni.

Wymagana REJESTRACJA

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne