Wysoka jakość edukacji, przystępne koszty utrzymania i lokalizacja w sercu Europy – to najważniejsze argumenty, przemawiające za wyborem studiów w Polsce. Władze Grupy Uczelni Vistula przedstawiały je podczas „Polskich Dni Kariery” w Astanie. Wydarzenie towarzyszyło Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017.

W „Polskich Dniach Kariery” w Astanie uczestniczyło osiem uczelni znad Wisły, w tym Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, z Grupy Uczelni Vistula. W programie wydarzenia znalazło się m.in. spotkanie z władzami Uniwersytetu Nazarbajewa, które zaowocuje współpracą tej szkoły z Grupą Uczelni Vistula w zakresie wymiany studentów i kadry oraz wspólnymi projektami badawczymi.

– Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem bogatego zaplecza naukowego i kampusu tej młodej, bo istniejącej zaledwie 4 lata uczelni. Prawie cała jej kadra to międzynarodowi wykładowcy o ugruntowanej pozycji. My z kolei zaimponowaliśmy liczbą i różnorodnością zagranicznych studentów – mówi dr. hab. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji i przewodnicząca delegacji naszych Uczelni.

Przedstawiciele polskich uczelni mieli też okazję promować swoją ofertę wśród agencji pośredniczących w rekrutacji studentów z Kazachstanu oraz uczniów i nauczycieli z kazachskich szkół – w tym klasy polonijnej. Obecnie w Azji Środkowej największą konkurencją polskich uczelni są szkoły wyższe z Chin i Korei Południowej.

„Polskie Dni Kariery” w Astanie 29-30 czerwca 2017 r. zorganizowały Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz firma doradcza Avista.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne