ETS Global, certyfikowany ośrodek egzaminacyjny, wyróżnił uczelnię Vistula za wkład w promocję egzaminów z języka angielskiego dla obcokrajowców TOEFL®. Nagroda została przyznana podczas EMEA Regional Confrence, odbywającej się w dniach 12-14 maja 2014 r.

Na uczelni Vistula można otrzymać uznane, międzynarodowe certyfikaty potwierdzające znajomość języków angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Uczelnia Vistula jest certyfikowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global – międzynarodowego lidera w zakresie językowych testów egzaminacyjnych. Uczelnia otrzymała uprawnienia do przeprowadzania następujących egzaminów:

• TOEIC® Listening and Reading – najczęściej zdawany certyfikat angielskiego w środowisku pracy (Office, Business English), sprawdza umiejętności językowe z zakresu słuchania i czytania, poprzez swoją konstrukcję sprawdza stopień komunikatywności w języku angielskim,
  • TOEIC Bridge™ – certyfikat przeznaczony dla początkujących w nauce języka angielskiego (General English),
  • TFI™ – odpowiednik TOEIC® Listening and Reading w języku francuskim; Test de français international™ to egzamin certyfikujący znajomość języka francuskiego osób, dla których francuski nie jest językiem ojczystym,
  • WiDaF – egzamin WiDaF (Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft) to egzamin przeznaczony do testowania znajomości języka niemieckiego w biznesie, w środowisku pracy,
  • WiDaF Basic – certyfikat z języka niemieckiego w biznesie, o konstrukcji zbliżonej do TOEIC® Listening and Reading,
  • The TOEFL® Junior™ – certyfikat określający poziom zaawansowania w słuchaniu i czytaniu, dla gimnazjalistów w wieku 11-15 lat,
  • TOEFL® iBT (internet-Based Test), TOEFL® – jest najbardziej nowoczesnym z certyfikatów językowych. Zdawany w całości przed komputerem, wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie badań edukacyjnych i technologii komputerowych.

Uczelnia świadczy także usługę TOEFL® Voucher – to alternatywna forma płatności za egzamin TOEFL® iBT, oraz TPO – TOEFL Practice Online.

Egzaminy ETS to najczęściej zdawane testy certyfikujące na świecie, uznawane przez ponad 9000 uczelni i ponad 14000 firm i organizacji.

ETS – Educational Testing Service jest największą organizacją zajmującą się tworzeniem systemów oceny znajomości języka dla klientów indywidualnych, instytucji i korporacji na całym świecie.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00