Wykłady z przedsiębiorczości, nauka pisania biznesplanu i walka o finansowanie dla własnego startupu – zachęcamy wszystkich studentów Grupy Uczelni Vistula, do udziału w projekcie, który jest realizowany we współpracy naszej Uczelni z firmą Business Link. Wszyscy uczestnicy już pod koniec października, wezmą udział w pierwszych wykładach z zakresu prawa i ekonomii. W listopadzie i grudniu we współpracy ze mentorami, stworzą swoje biznes plany. Sześć najlepszych pomysłów zostanie zaprezentowanych w finale na Stadionie Narodowym. W konkursie Business Link mogą startować wszyscy młodzi ludzie z 5 miast w Polsce, ale tylko studenci Vistuli dodatkowa walczą o 50 000 zł dofinansowania dla swoich firm! Uwaga, wymagana jest REJESTRACJA do 20 października.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00