Akademia Finansów i Biznesu Vistula z tytułem wicemistrza Genius Universitatis 2017! Organizowane przez nas mistrzostwa Vistula Pokémon GO Cup otrzymały drugą nagrodę w konkursie Perspektyw na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni. Pokonaliśmy 107 innych projektów.

Organizowane w lipcu zeszłego roku Vistula Pokémon GO Cup to jedyna taka imprezą na świecie. Przyciągnęła ponad 500 uczestników, a także uwagę mediów w Polsce i za granicą. Na jeden dzień nasz kampus zmienił się w arenę zmagań o tytuł pierwszego na świecie mistrza w łapaniu pokemonów. Nagrodą główną był darmowy rok studiów na wybranym kierunku w Grupie Uczelni Vistula, zaś nagrodami dodatkowymi tablety, zniżki na studia i atrakcyjne gadżety.

Wychodzimy z założenia, że nauka i przyjemność to idealne połączenie, które stosujemy nie tylko przy kampaniach promocyjnych, ale też w procesie nauczania naszych studentów – mówi Agnieszka Gawrych, pomysłodawczyni Pokemon Go Cup i koordynatorka projektów marketingowych w Grupie Uczelni Vistula.

Obecnie w Grupie Uczelni Vistula studiuje prawie 6 tys. osób na 23 kierunkach.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne