Z przyjemnością informujemy, że decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wydział Inżynierski Akademii Finansów i Biznesu Vistula otrzymał uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku INFORMATYKA, studia II stopnia.
Zachęcamy absolwentów studiów inżynierskich Grupy Uczelni Vistula do kontynuowania nauki, a wszystkie osoby, które jeszcze nie znają naszej oferty – do zapoznania się z nowatorskim programem studiów.

Program studiów na kierunku informatyka II stopnia został opracowany z uwzględnieniem najlepszych międzynarodowych wzorców kształcenia w obszarze szeroko rozumianych potrzeb i zastosowań sieci bezprzewodowych i aplikacji mobilnych. Szczególna uwaga w procesie kształcenia będzie położona na rozwijanie kreatywnego podejścia do rozwiązywania postawionych zadań projektowych (rozwijanie umiejętności logicznego myślenia), umiejętności pracy i komunikacji w zespole, a także umiejętności wyszukiwania informacji (źródeł) dla rozwiązania sformułowanego zadania projektowego.

Studenci będą mogli korzystać z urozmaiconych form zajęć, dobieranych do odpowiednich obszarów kompetencyjnych, obejmujących, między innymi zajęcia w wyspecjalizowanych laboratoriach telekomunikacyjnych (wyposażonych w sprzęt firmy: CISCO – laboratorium sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych, Olsonet Communications – laboratorium bezprzewodowych sieci sensorowych) i komputerowych.

Na kierunku INFORMATYKA, studia II stopnia, proponujemy 2 specjalności do wyboru:

• Projektowanie i zastosowanie sieci bezprzewodowych,
  • Projektowanie i zastosowanie aplikacji mobilnych.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00