Akademia Finansów i Biznesu Vistula została nagrodzona za praktyczne i biznesowe podejście do edukacji. Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego przyznała jej Wyróżnienie Specjalne za największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Po raz siódmy z rzędu szkoła zdobyła też certyfikat „Uczelnia Liderów” przyznawany przez Fundację.

Certyfikat „Uczelnia Liderów” dostają najlepsze i najbardziej innowacyjne uczelnie w Polsce, które kształcą w oparciu o nowoczesne programy studiów, zgodnie z potrzebami rynku pracy. Eksperci Fundacji uznali, że AFiB Vistula kształci liderów, czyli absolwentów kreatywnych, innowacyjnych i twórczych. Szkoła wyróżnia się na tle innych uczelni i dba o praktyczną edukację swoich studentów, tak by w przyszłości osiągali sukcesy na rynku pracy w Polsce i Unii Europejskiej.

– Akademia Finansów i Biznesu Vistula przez 25 lat zbudowała markę jednej z najważniejszych Uczelni niepublicznych w Polsce, kształcącej przyszłe ekonomiczne, biznesowe, polityczne, techniczne czy artystyczne elity naszego kraju – uzasadnia Przemysław Ruta, sekretarz programu „Uczelnia Liderów”.

Komisja Certyfikacyjna doceniła przede wszystkim ofertę dydaktyczną i wybitną kadrę złożoną z naukowców i praktyków. Uznała, że Uczelnia jest mocno rozpoznawalna w kraju i zagranicą, ma wyrazistą tożsamość i niekwestionowanie pozytywną reputację. Wysoko oceniono też działalność kół naukowych i organizację spotkań z wybitnymi osobistościami świata polityki i biznesu, m.in. w ostatnim czasie z Cecilią Malmström, komisarz UE ds. Handlu, a także modernizację kampusu.

– Od lat ciężko pracujemy, żeby nasza oferta dydaktyczno-naukowa była jak najwyższej jakości, a nasi absolwenci mogli realizować wymarzoną karierę. Dzięki kadrze złożonej z wybitnych autorytetów naukowych i praktyków, oraz współpracy z międzynarodowym biznesem udaje nam się osiągać te cele. Jesteśmy dumni, że ten wysiłek został doceniony – mówi prof. Witold Orłowski, rektor AFIB Vistula.

Oceny dokonano na podstawie informacji przekazanych przez Uczelnię, danych z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, raportów Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz z rynku pracy.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00