JobDay to targi pracy tymczasowej, które będą miały miejsce dnia 22 października na Uczelni Vistula o godzinie 10:00.

Studenci będą mogli zapoznać się m.in. z ofertami pracy jednej z największych agencji zatrudnienia – Adecco Poland oraz ofertami firm takich jak: Burger King, Securitas oraz Solid Security.

Aplikację będzie można złożyć podczas targów – nie zapomnijcie zabrać swojego CV!

Na uczestników czekają dodatkowe atrakcje – takie jak wykłady
pt. “Pracuję I studiuję – elastyczne formy zatrudnienia” oraz “Praca – gdzie i jak szukać?”.
Zapisy na wykłady ruszają 19 października br.

APLIKUJ

Bank Pekao SA działa od 85 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec 4 kwartału 2014 r. na poziomie 17,3%).

Bank Pekao SA dysponuje siecią ponad 1000 oddziałów w całym kraju oraz oferuje swoim klientom dostęp do sieci ponad 1800 bezpłatnych bankomatów w Polsce i ok. 20 000 w 17 krajach Europy. W grupie kapitałowej Pekao znajdują się również największe w Polsce Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, fundusz emerytalny, dwa wiodące na polskim rynku domy maklerskie, oraz spółki zajmujące się leasingiem i faktoringiem.

Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego. Dla studentów rozpoczynających swoją karierę oferować będą praktyki i staże, a dla tych którzy szukają dodatkowej pracy będą mieli oferty pracy tymczasowej.

BURGER KING® to światowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca burgery grillowane na ogniu. Flagowy produkt BURGER KINGa® – burger WHOPPER® – powstał 51 lat temu i każdy klient może go zamówić według swoich upodobań, zgodnie z filozofią HAVE IT YOU WAY®. Pierwsza restauracja BURGER KING® została otwarta w 1953 r. w Miami, na Florydzie. Sieć obejmuje ponad 11.600 restauracji w ponad 73 krajach na całym świecie.
Aktualnie BURGER KING Poland S.A. buduje swoje struktury w Polsce. To świetna wiadomość dla wszystkich osób, które chcą się rozwijać w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, a dodatkowo w świetnej, nieskalanej korporacyjną sztywnością atmosferze. Oferujemy wiele możliwości – od restauracji po stanowiska w siedzibie głównej BK Poland. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy!

Securitas w Polsce jest częścią największego na świecie koncernu ochrony Securitas AB. Grupa Securitas prowadzi działalność w ponad 53 krajach świata i zatrudnia 320 000 pracowników. W Polsce do Grupy Securitas należy spółka Securitas Polska, Securitas Services. Wiedząc jak ważne zadania mają do spełnienia nasi pracownicy, oferujemy szerokie możliwości szkolenia, rozwoju i awansu, a także stabilną i pewną pracę w cenionej na świecie firmie. W codziennej pracy zawsze kierujemy się zasadami Kodeksu Wartości i Etyki, a naszymi wartościami jest czujność, uczciwość i uczynność. Jeżeli chcesz podjąć wyzwania związane z odpowiedzialną pracą i odbyć praktyki w największym na świecie koncernie ochrony Securitas, skontaktuj się z nami! Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w takich działach jak: Audyt Wewnętrzny, IT, Rekrutacja, Księgowość.

Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

InClick Internetowa agencja zatrudnienia dla uczniów i studentów między 16 a 26 rokiem życia. Na platformie InClick można zdalnie wykonywać zadania z różnych branż i zdobywać wszechstronne doświadczenie. Znajdziecie tam także oferty pracy stałej, praktyk czy staży. InClick to idealna alternatywa dla dorywczej pracy w czasie studiowania, posiadająca proste i przejrzyste warunki naliczania i wypłacania wynagrodzeń. To Ty decydujesz kiedy i ile pracujesz. Strona www: https://www.inclick.pl/

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00