Największe polskie firmy na Studenckich Targi Pracy na Uczelni Vistula w Warszawie
Jak wyróżnić się wśród setek kandydatów do pracy, jakich umiejętności oczekują dziś pracodawcy, jak rozpocząć karierę w trakcie studiów? – odpowiedzi na te pytania uczestnicy  otrzymali podczas  studenckich targów pracy JobSpot, które odbyły się w kampusie Grupy Uczelni Vistula na warszawskim Ursynowie 8 maja 2014 r. o godz. 9.30. Wstęp wolny. Wydarzenie uzyskało patronat honorowy Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

W targach wezieło udział w sumie ponad 30 firm, w tym najwięksi polscy pracodawcy, m.in. PKO BP, ING, Cyfrowy Polsat, Plus czy Saint Gobain. Uczestnicy poszukujący ofert pracy, praktyk czy staży nie tylko spotkali się z przedstawicielami firm, ale także mieli możliwość  wziąć udział w konferencji z udziałem inspirujących mówców. Gwiazda polskiego rocka, Wanda Kwietniewska, mówił o tym, jak ważne dla osiągnięcia sukcesu jest konsekwentne realizowanie „własnego ja”. Z kolei business coach dr Katarzyna Ramirez-Cyzio zaprezentowała praktyczne wskazówki dotyczące budowania własnej marki.

Więcej informacji TUTAJ

Godziny pracy Działu Rekrutacji