Siatkarki Vistuli dobrze rozpoczęły sezon 2017/18. Po czwartym z kolei zwycięstwie na Varsoviadzie podopieczne trener Jolanty Studziennej wywalczyły już cztery ligowe zwycięstwa.
12 grudnia „Vistulanki” do zwycięstw 3:0 nad Wojskową Akademią Techniczną, Politechniką Warszawską i 3:2 nad Uniwersytetem Warszawskim dorzuciły trzysetową wygraną nad Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.

Do końca rundy przed naszymi siatkarkami pozostały jeszcze dwa spotkania: ze Szkołą Główną Handlową i Akademią Leona Koźmińskiego. Obecny układ tabeli sugeruje, że drugi z wymienionych meczów może okazać się starciem o drugie miejsce w ligowej tabeli na koniec rundy.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne mecze!

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne