Masz duszę artysty, a przy okazji głowę pełną pomysłów? Weź udział w konkursie na „Postać Mistrza Yody” i wygraj aparat Fuji Instax Mini8!
Zadaniem konkursowym jest stworzenie 3 różnych projektów graficznych prezentujących postać Mistrza Yody, bohatera Gwiezdnych Wojen w następujących odsłonach:
a) Mistrz Yoda w roli Mędrca i Mentora (grafika powinna zawierać elementy charakterystyczne dla mędrców i nauczycieli, ukazujące takie cechy jak: mądrość, doświadczenie, wiedza).
b) Mistrz Yoda w roli Przewodnika (grafika powinna zawierać elementy charakterystyczne dla przewodników i doradców, którzy wskazują: odpowiedni kierunek, właściwą ścieżką, trafne wybory.
c) Mistrz Yoda i jego supermoce (grafika powinna prezentować wybraną super moc charakterystyczną dla mistrza Yody (np. przenoszenie przedmiotów, niezwykła zręczność, biegłe władanie mieczem świetlnym).
Wszystkie 3 grafiki powinny posiadać chmurkę komiksową (dymek, do którego można wpisać dowolny cytat). Oceniana jest kreatywność, oryginalność i nowoczesność.
Konkurs skierowany jest zarówno do studentów Grupy Uczelni Vistula, jak i do jej pracowników. Projekty należy przesyłać do 20 lutego w formie elektronicznej wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: k.chudek@vistula.edu.pl

Powodzenia!

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne