Blisko 150 tys. książek, ponad 50 tys. tytułów czasopism i miliony innych publikacji: prac doktorskich, raportów rynkowych i branżowych oraz plików wideo – a to wszystko dostępne online i to za darmo! W tym roku nasza wirtualna biblioteka urosła o kolejnych 20 tys. książek i 6 tys. rozpraw doktorskich. Można z nich korzystać na uczelni i poza nią – na dowolnym urządzaniu: komputerze, tablecie czy telefonie.

Nauka, a także zdobywanie źródeł do prac zaliczeniowych i naukowych jeszcze nigdy nie były takie proste. Dzięki dostępowi online można to robić w przerwie między zajęciami, w domu, w metrze czy w czekając w kawiarni na znajomych. Do dyspozycji studentów i kadry jest 11 pełnotekstowych baz komercyjnych i 36 niekomercyjnych. Zawierają publikacje z wszystkich potrzebnych w Grupie Uczelni Vistula obszarów, m.in. ekonomii i biznesu, technologii, inżynierii, nauk politycznych i społecznych, sztuk pięknych, turystyki i dietetyki. Wszystko to w wielu językach – głównie po polsku i angielsku. Wykładowcy mogą przesyłać studentom bezpośrednio linku do lektur czy ciekawych artykułów. Proste wyszukiwarki, pozwolą w kilka sekund znaleźć odpowiednie treści.

Chcecie wiedzieć więcej? Na pewno! Szczegóły wraz z instrukcjami wideo znajdują się na naszej stronie TUTAJ. Pytania można zadawać pisząc na adres biblioteka@vistula.edu.pl lub osobiście w bibliotece.
Uwaga, korzystanie z baz poza uczelnią może wymagać dodatkowych haseł i kodów, które przydziela Biblioteka.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: