Masz pomysł jak rozwijać Grupę Uczelni Vistula? Wiesz czego brakuje studentom i chcesz to wprowadzić w życie? Chcesz poznać nowych ludzi i zdobyć nowe doświadczenia? Kandyduj do Samorządu Studenckiego! I to już dziś. Właśnie teraz startuje pierwszy etap wyborów, w którym każdy student może zgłosić swoją kandydaturę. Ma na to tylko tydzień. Później nastąpi głosowanie online na zgłoszone osoby, na koniec członkowie samorządu wybiorą spośród siebie władze.

To proste, przyjemne i ważne. KANDYDUJ!

W dniach 12-25 października można się zgłaszać, natomiast od 26 października do  2 listopada odbędzie się głosowanie.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00