Reprezentanci naszej uczelni rewelacyjnie poradzili sobie na Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku, czyli Varsoviadzie. Siatkarki rozbiły konkurencję w puch, a cenny brąz wywalczyli piłkarze.

O medalu futsalistów wiadomo było już przed wyznaczonym na datę imprezy 11 listopada: rywale Vistuli zgłosili bowiem wycofanie z turnieju i oddali medal walkowerem. Tym samym nasi zawodnicy zawdzięczają zdobycie krążków wspaniałej walce w fazie grupowej.

O swoje złoto musiały za to powalczyć siatkarki, które poradziły sobie rewelacyjnie. Podopieczne trener Jolanty Studziennej bez najmniejszych problemów ograły rywalki z Politechniki Warszawskiej 2:0 (15:8, 15:7). Na najniższym stopniu podium stanął, jak przed rokiem, AWF. Tym samym siatkarki Akademii Finansów i Biznesu Vistula dokonały historycznego wyczynu:

– Już trzeci raz z rzędu nasze dziewczyny wywalczyły złoto Varsoviady – mówi prezes klubu AZS Vistula Maciej SzewczykTo wspaniałe przetarcie przed Akademickimi Mistrzostwami Warszawy i Mazowsza, ale równocześnie bardzo prestiżowe zawody. Tym przyjemniejszy jest fakt, że Vistulanki stają się ich regularnymi zwyciężczyniami.

Gratulujemy!

Godziny pracy: