Działy HR, zakupów, data management, marketingu, ubezpieczeń, obsługi klienta czy sprzedaży poszukują studentów na wakacyjne staże. Znajdą ich w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Przez cały tydzień, w dniach 18-22 maja 2015 r. firmy będą na uczelni przeprowadzać rekrutację. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu „Młodzi z doświadczeniem”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Rekrutację poprowadzą największe polskie firmy: Adecco Poland, CBRE, Emmerson, Intur, Metrohouse, NeoFusion, Piłka na Hali, PIT, PKO BP, PKP, POT, Polkomtel, Saint-Gobain, UPC, Warta.

„Młodzi z doświadczeniem” to projekt realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej. Jest skierowany do studentów ekonomii, finansów i rachunkowości oraz turystyki i rekreacji. Każdy uczestnik realizuje 250 godzin staży w firmach. Ich programy przygotowują wykładowcy Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz koordynatorzy praktyk z firm. Za 250 godzin pracy student otrzymuje honorarium w wysokości 2800 zł.

– Studenci zdobywają konkretne umiejętności. Półtora miesiąca to wystarczający czas, aby poznać specyfikę pracy na danym stanowisku. Co ciekawe, honoraria otrzymują także opiekunowie praktyk z firm, więc tym instytucjom, naprawdę opłaca się przeszkolić naszych studentów – podkreśla Anna Plewa, dyrektor Biura Karier Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

W ramach projektu każdy student bierze udział w bezpłatnych szkoleniach, np. w zakresie umiejętności miękkich tak cenionych przez pracodawców, jak komunikacja interpersonalna, autoprezentacja, praca zespołowa i przedsiębiorczość. Każde szkolenie trwa 10 godzin. Studenci są kierowani zajęcia po konsultacjach z doradcami zawodowymi.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00