Poznali Prezydenta RP Andrzeja Dudę i piłkarzy warszawskiej Legii, sadzili drzewa, uczestniczyli w koncertach i wystawach, ale przede wszystkim opowiadali o Polsce przedstawicielom biznesu z całego świata. Nasi studenci, po 3 miesiącach stażu w polskim pawilonie przy Międzynarodowej Wystawie EXPO Astana 2017, wracają na Uczelnię. W projekcie wzięło udział 30 wyróżniających się studentów Ekonomii, Finansów i Rachunkowość oraz Stosunków Międzynarodowych, którzy płynnie posługują się minimum 3 językami. Staż był płatny i trwał od 10 czerwca do 10 września. Nasi studenci obsługiwaligości polskiego pawilonu, opowiadali o możliwości inwestowania i rozwoju biznesu w Polsce, przygotowywali wydarzenia, konferencje i prezentacje promujące nasz kraj, fotografowali, przeprowadzali wywiady i relacjonowali EXPO w mediach społecznościowych. Po pracy zwiedzaliAstanę, odwiedzili też Ałmaty – największe miasto i byłą stolicę Kazachstanu. Ich zdjęcia z podróży i całego pobytu na Międynarodowej Wystawie EXPO Astana 2017 możecie znaleźć w mediach społecznościowych Uczelni, w szczególności na INSTAGRAMIE. Za wybór studentów i opiekę nad nimi odpowiadało Biuro Karier Grupy Uczelni Vistula.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00