Czy Chiny staną się militarnym supermocarstwem? Kiedy Polacy będą zarabiać tyle co Niemcy? Czy międzynarodowa pomoc ekonomiczna ma sens? Czy Ukraina przyciągnie zagranicznych inwestorów?

Zapraszamy na wykład otarty „Prognozowanie przyszłości” – ocena prawdopodobieństwa długoterminowych trendów w rozwoju sytuacji na świecie”, wybitnego amerykańskiego socjologa prof. Salvatore’a Babonesa w czwartek 25 maja o godz. 12:30 w kampusie Grupy Uczelni Vistula (sala 21).

Prof. Babones specjalizuje się w ekonomii politycznej i badaniach ilościowych w naukach społecznych. Jest wykładowcą Uniwersytetu w Sidney. To autor kilkunastu książek i licznych artykułów naukowych. Ostatnio jego uwagę skupiają Chiny. Wiele analiz poświęca też sytuacji w Europie, w tym demokracji w Polsce.

Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Więcej o autorze TUTAJ

Godziny pracy: