Zapraszamy do korzystania na terenie uczelni z bazy pełnotekstowej eBook Academic Collection. Wielodziedzinowa kolekcja 138210 książek elektronicznych w dostępie nielimitowanym zawiera książki od ponad 500 wydawców, w tym od wiodących wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Springer, Brill Academic Publishers, Cambridge University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, John Wiley&Sons, ASM International, EDP Sciences, Emerald, Institution of Engineering & Technology, IOS Press, Sage,

jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym MIT Press, Princeton University Press, University of California Press i wielu innych.

Książki są dostępne w 20 językach, m.in. angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim. Tematyka książek elektronicznych obejmuje między innymi: nauki ścisłe, biznes i ekonomię, nauki polityczne, informatykę, inżynierię i technologię, matematykę, medycynę, chemię, fizykę, psychologię, nauki społeczne i nauki humanistyczne, prawo, architekturę, nauki przyrodnicze, pomoce naukowe i naukę języków, słowniki i leksykony.

Baza będzie dostępna do końca grudnia 2015 roku.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: