7 maja o godz 16:45 w sali 114 odbędzie się spotkanie Koła Młodego Księgowego. Poprowadzi je mgr Monika Różycka. Spotkanie zostanie poświęcone  tematyce: Odliczenie VAT od samochodów i paliw 2014 – zmiana ustawy o VAT

Koło Księgowego powstało z myślą o młodych ludziach, którzy wiążą swoją pracę zawodową z księgowością. Jest to organizacja studencka utworzona w AFiB VISTULA w Warszawie przy Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oddział okręgowy w Warszawie, która zrzesza młodych i ambitnych ludzi, dla których studia to coś więcej niż tylko czas spędzony na uczelni.

Członkowie koła biorą udział w konferencjach naukowych, odczytach i szkoleniach organizowanych przez SKwP, seminariach i innych przedsięwzięciach badawczych związanych z tematyką ekonomiczną. Opiekunowie Koła (mgr KatarzynaOrzechowska, mgr Monika Różycka) chcą nauczyć Studentów, jak poruszać się w tematyce związanej z rachunkowością. Chcą również zapoznać przyszłych księgowych ze środowiskiem zrzeszonym w SKwP. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest największą i najbardziej prestiżową placówką szkolącą księgowych.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne