Kandydaci, którzy do końca września zapiszą się na studia I, II stopnia oraz inżynierskie w Grupie Uczelni Vistula, otrzymają bezpłatny dostęp do językowej platformy e-learningowej. Przez pół roku będą mogli uczyć się wybranych języków obcych.

Nauka języka angielskiego w Grupie Uczelni Vistula jest obowiązkowa. Warto jednak poznać także inny język obcy. Ta umiejętność będzie stanowiła cenny atut podczas rozmów o pracę.

Studenci mogą wybrać języki: chiński, niderlandzki, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, a nawet angielski – na ten ostatni mogą się zdecydować np. pasjonaci, którym nie wystarczą zajęcia obowiązkowe. W sumie to aż 7 języków obcych, których przez pół roku, zupełnie za darmo, można się uczyć za pośrednictwem platformy e-learningowej TELL ME MORE®.

Dowiedz się, jakie kierunki możesz studiować w Grupie Uczelni Vistula

Dowiedz się więcej, o rekrutacji na studia

Co to jest platforma TELL ME MORE®

Platforma online TELL ME MORE® zaprojektowana została przez międzynarodową firmę TELL ME MORE SA, światowego lidera w nauczaniu języków online, od 22 lat doskonalącego swoje rozwiązania do nauki zdalnej. Z TELL ME MORE® skorzystało już ponad 8 milionów użytkowników na całym świecie. To najbardziej popularny i najczęściej nagradzany portal do nauki języków obcych, oferujący w 100% interaktywne kursy językowe. Platforma została zakupiona przez największego gracza na ryku usług e-learningowych w zakresie nauczania języków: Rosetta Stone.

Dlaczego warto skorzystać z platformy TELL ME MORE®

• ponad 2000 godzin nauki, dostęp do wszystkich poziomów zgodnie z CEFR – od początkującego A1 do eksperckiego C1;
  • ponad 110 godzin lekcji wideo opracowanych wspólnie z kanałem informacyjnym euronews® o następującej tematyce: polityka i ekonomia, kultura, społeczeństwo, nauka, przestrzeń kosmiczna;
  • warsztaty kulturowe, które umożliwiają studentowi poznanie kultury kraju, w którym mówi się wybranym językiem, obejmujące takie kategorie tematyczne, jak: geografia, historia, tradycja, kuchnia, sztuka i architektura, rozrywka, ekonomia i społeczeństwo;
  • ponad 40 rodzajów różnorodnych ćwiczeń (łącznie 10 000), które doskonalą wszystkie kluczowe umiejętności językowe z wykorzystaniem autentycznych sytuacji komunikacyjnych: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie, gramatykę;
  • unikalny system rozpoznawania wymowy SETS (Spoken Error Tracking System), dzięki któremu student ma możliwość doskonalić mówienie poprzez interaktywne ćwiczenia (dialogi, wirtualne konwersacje, workshopy itp.) i otrzymuje natychmiastowy feedback i wskazówki do pracy nad swym akcentem, barwą czy intonacją;
  • testy online: test diagnozujący (na początku kursu pozwala określić poziom języka oraz wybrać tematykę kursu dostosowaną do indywidualnych potrzeb), testy postępów, testy próbne do certyfikowanego egzaminu TOEIC®.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: