Czas to pieniądz! Nie traćcie go – już teraz zarabiajcie i zdobywajcie doświadczenie. Poznajcie nasze najnowsze programy stażowe. Staże są płatne (18,50 brutto/h) i trwają 16 tygodni (540 godzin). Dodatkowo, uczestnikom opłacane są badania lekarskie i koszty komunikacji miejskiej (bilet ulgowy na 4 miesiące).

Studenci ostatnich semestrów Akademii Finansów i Biznesu Vistula na kierunkach: Zarządzanie, Informatyka i Stosunki Międzynarodowe mogą uczestniczyć w takich stażach jak: „ITy odniesiesz sukces”, „Staże bez granic 2”, „Zarządzanie przyszłością” i „Turystyka na stażach”. W tym ostatnim mogą brać udział także studenci Dietetyki oraz Turystyki i rekreacji w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Atrakcyjne benefity czekają także na opiekunów stażystów w firmach.

Zgłaszać można się bezpośrednio w Biurze Karier (pokój 116/117) lub wysyłając e-mail na adresy:
„ITy odniesiesz sukces” it.intern@vistula.edu.pl
“Staże bez granic 2: ir.intern@vistula.edu.pl
“Zarządzanie przyszłością” m.intern@vistula.edu.pl
“Turystyka na stażach” t.intern@vistula.edu.pl

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z Margaritą Kuliś, dyrektor Biura Karier i Praktyk pod numerem 22  45 72 334 lub adresem m.kulis@vistula.edu.pl.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne