Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie o staż „Mój Rozwój”, organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju. Staże są płatne w wysokości 2000 zł miesięcznie i trwają od 1 do 3 miesięcy. Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów zainteresowanych Funduszami Europejskimi, którzy nie ukończyli 26 lat.

Szukamy studentów:

• Dyspozycyjnych
  • Nastawionych na rozwój zawodowy
  • Łatwo nawiązujących kontakty
  • Zaangażowanych w wykonywaną pracę

Oferujemy:

• Zdobycie praktycznego doświadczenia
  • Możliwość pracy nad projektami funduszowymi
  • Współpracę w profesjonalnym i otwartym zespole
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez pracowników Ministerstwa
  • Szansę poznania charakteru pracy w administracji i przełamania stereotypów

Zgłoszenia należy przesłać do piątku 26 maja TUTAJ