Ponad 320 tys. zł na rok 2014/2015 dla studentów i pracowników w ramach Erasmus+

Akademia Finansów i Biznesu Vistula przeznaczy ponad 320 tys. zł na dofinansowanie wyjazdów zagranicznych na studia, praktyki, szkolenia lub w celach dydaktycznych. W ramach programu Erasmus + studenci i pracownicy mogą wyjechać m.in. do Austrii, Belgii, Danii, Bułgarii, Grecji, Francji, Turcji,  Wielkiej Brytanii, Włoch czy na Maltę.

Studenci, którzy zdecydują się zrealizować część studiów w innym państwie, mogą otrzymać od 300 do 500 euro. Stawki grantu są podzielone na trzy grupy, w zależności od kraju wyjazdu. Pobyt na zagranicznej uczelni może trwać 3-12 miesięcy, a praktyki lub staż 2-12 miesięcy.

Z kolei pracownicy mogą otrzymać granty na pokrycie kosztów wyjazdów trwających nie dłużej niż 14 dni.

Dowiedz się więcej o możliwościach wyjazdu za granicę

Najbardziej umiędzynarodowiona uczelnia w Polsce

Akademia Finansów i Biznesu Vistula posiada rozbudowany program wymiany międzynarodowej. Studiuje tu także bardzo dużo obcokrajowców – zagraniczni studenci uczelni pochodzą z 38 państw, m.in. z Hiszpanii, Portugalii,  Stanów Zjednoczonych, Turcji, Tunezji, Tanzanii, Ukrainy, Malawi czy Iraku. W AFiBV w roku akademickim 2013/2014 ponad 1100 obcokrajowców studiuje na 10 kierunkach, prowadzonych po angielsku: na anglistyce, ekonomii, finansach i rachunkowości, iberystyce, informatyce, sinologii, stosunkach międzynarodowych, turkologii, turystyce i rekreacji, zarządzaniu. Wszyscy studenci naszej uczelni uczestniczą w zajęciach wykładowców z zagranicy, pełnozatrudnionych, jak i prowadzących wykłady gościnne. W efekcie AFiBV jest najbardziej umiędzynarodowioną uczelnią w Polsce, co potwierdza Ranking uczelni wyższych „Perspektyw” i „Dziennika Gazety Prawnej” 2014.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00