Ruud Janssen, jedna z najważniejszych postaci w światowej branży spotkań, założyciel i dyrektor zarządzający TNOC (The New Objective Collective) , rozpoczął zajęcia na zinternacjonalizowanym kierunku Turystyka i Rekreacja w Grupie Uczelni Vistula. Przez najbliższe dwa semestry będzie przyjeżdżał na tygodniowe sesje, wykładając IT and Strategic Management. Do kadry międzynarodowej Turystyki i Rekreacji dołącza jeszcze m.in dr Christos Anagnostopoulos z Molde University College w Norwegii oraz, Rob Davidson z brytyjskiej MICE Knowledge.

Program zinternacjonalizowane Turystyki i Rekreacji stworzono we współpracy z czterema uczelniami z Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. Studenci kształcą się na czterech specjalizacjach menadżerskich: hospitality management, event management, sport management i gastronomy management. Będą też odbywali krajowe i zagraniczne staże oraz skorzystają z dwóch szkół letnich. Dla części z nich przewidziano ponad to stypendia pokrywające czesne lub koszty utrzymania.

Program jest współfinansowany z NCBiR w ramach projektu InterTour z Programu Operacyjnego „Wiedza Edukacja Rozwój”. Szkoła Główna Turystyka Turystyki i Rekreacji otrzyma na jego wdrożenie prawie 1 mln 400 tys. zł.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne