Z perspektywą mierzyli się już wielcy mistrzowie, od starożytności po XXI wiek. Bo jak przekonująco na 2-wymiarowej powierzchni stworzyć iluzję trójwymiarowości? Na pewno masz pomysł, jak to zrobić. Puść wodze fantazji, uwolnij swoją kreatywność i pokaż nam swoją Perspektywę. Na twoją pracę czekamy od 17 kwietnia do 17 maja 2015 r.

Do konkursu możesz zgłaszać prace fotograficzne, plastyczne lub wizualizacje architektoniczne wykonane technikami tradycyjnymi. Co więcej, prace fotograficzne mogą być poddane obróbce komputerowej.

Co możesz wygrać?

Stypendia edukacyjne

Na autorów najlepszych prac czekają stypendia edukacyjne, pokrywające – w zależności od zajętego miejsca – 100%, 60% lub 20% wartości czesnego.

Voucher na warsztaty artystyczne

Możesz także wziąć udział w tygodniowych warsztatach w lipcu lub sierpniu na Mazurach, gdzie pod opieką artystów – wykładowców Europejskiego Wydziału Sztuk zgłębisz tajniki fotografii, rysunku lub malarstwa.

Pieniądze

Dodatkowo, otrzymasz nagrody pieniężne – 700, 500 lub 400 zł – w zależności od zajętego miejsca.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu www.perspektywa.www.vistula.edu.pl

Europejski Wydział Sztuk został utworzony ze struktur Europejskiej Akademii Sztuk, istniejącej od 1992 r. Dziekanem Wydziału jest prof. Antoni Fałat – malarz, autor o bogatym dorobku artystycznym, mający na swoim koncie liczne wystawy w Polsce i za granicą. Jego prace znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie Krakowie i Gdańsku, Galerii Zachęta czy Muzeum Puszkina w Moskwie.
W ciągu wielu lat funkcjonowania uczelnia skupiła wokół siebie pedagogów mających wybitne osiągnięcia artystyczne, sławy współczesnej sztuki polskiej, takie jak m.in. Wiktor Zin, Franciszek Starowiejski, Jerzy Duda-Gracz, Zbysław Maciejewski, Julian Pałka, Jerzy Grabowski, Mieczysław Wasilewski, Barbara Szubińska, Kiejstut Bereźnicki, Stanisław Baj, Wiesław Garboliński, Ryszard Osadczy.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne