13 października br., gościliśmy w naszej uczelni Pana Marka Grochałę z firmy EVOJAM, tematem spotkania było „Jak rozpocząć karierę w branży IT” .

Nasz gość Marek Grochala opowiedział nam jak sam rozpoczął swoją karierę zawodową, w jaki sposób i kiedy zdecydował się na własną firmę. Jakie miał motywacje do działania i jakie napotykał ograniczenia na swojej drodze.

Podczas spotkania studenci poprosili Pana Marka o kilka wskazówek jak obecnie młoda osoba zaraz po studiach powinna pokierować swoją karierą zawodową w obszarze IT, od czego należy zacząć .

Spotkanie przerodziło się w bardzo ciekawą dyskusję. Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu „Wieczór” organizowane przez Vistula Web Warsaw

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne