Akademia Finansów i Biznesu Vistula od 1 maja 2016 r. rozpoczęła realizację projektu „Staże bez granic”. Przedsięwzięcie to współfinansowane jest przez Unię Europejską w ramach Działania 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji 103 studentów (w tym 50 kobiet) Akademii Finansów i Biznesu Vistula (AFiBV) studiujących na kierunkach: Stosunki Międzynarodowe, w sposób odpowiadający potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa w okresie do 31.12.2017 r. Przedsięwzięcie polega na organizacji dla studentów 3-miesięcznych staży zawodowych w łącznej wysokości 360 godzin, tj. 120 godz./miesiąc dla każdego uczestnika projektu. Pierwsza grupa studentów trafi do pracodawców już w okresie lipiec-wrzesień 2016 r. Następni studenci odbywać mogą staże u pracodawców po semestrze zimowym i letnim roku akademickiego 2016/2017.

PROJEKT UE „Staże bez granic”

• 3 miesięczne płatne staże w Polsce
  • 3 miesięczne płatne staże zagraniczne
  • 120 h miesięcznie
  • wynagrodzenie miesięczne: 2.000 PLN brutto
  • zwrot kosztów za zakwaterowanie i dojazd dla studentów zamieszkałych poza Polską

Staże kierowane do studentów:

• I stopnia (5 i 6 semestr) studenci stacjonarni na kierunku Stosunki Międzynarodowe
  • II stopnia (3 i 4 semestr) studenci stacjonarni na kierunku Stosunki Międzynarodowe

Więcej informacji:
Biuro Karier
pok. 30 (parter)
poniedziałek – piątek: 10:00 – 16:00
mail: EFintern@vistula.edu.pl

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne