Anatolii Bohoriev, student kierunku stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, powalczy o tytuł Młodego Kreatywnego Branży Eventowej 2014. Wyniki ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Meeting Planner poznamy 20 marca 2015 r.

Konkurs odbywa się w ramach Meeting Planner Power Awards. Tytuł Młody Kreatywny Branży Eventowej mogą zdobyć osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą wydarzeń. Anatolii Bohoriev zgłosił do konkursu projekt imprezy dla znanej marki wódki.

– Celem eventu jest pokazanie i zaprezentowanie nowych smaków pewnej marki wódki oraz odświeżenie poprzednich za pomocą zabawy i komunikacji – mówi Anatolii Bohoriev. – Tematem przewodnim jest integracja, przyszłość oraz dobra zabawa, na którą zasługuje każdy, kto identyfikuje się z tą marką. Wykorzystując projekcje multimedialne, światło, farby neonowe i dobre podejście do konsumentów, udało mi się stworzyć „świeże wydarzenie,” którym uczestnicy będą̨ się zachwycać nie tylko w trakcie, wrzucając na bieżąco wideo i zdjęcia do social media, ale i po jego zakończeniu – czekając na kolejną edycję zabawy – podsumowuje Bohoriev.

To nie jedyny sukces Anatoliia Bohorieva. Na początku 2015 r. student zwyciężył w półfinale międzynarodowego konkursu IMEX International University Challenge. Anatolii miał za zadanie przygotować propozycję wydarzenia dla młodych profesjonalistów z branży spotkań, którego celem miała być inspiracja, motywacja i zachęcenie ich do innego, kreatywnego myślenia i tworzenia niestandardowych rozwiązań.

Więcej informacji: TUTAJ

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne