Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula, jako jedna z 23 szkół wyższych w Polsce, podpisała Deklarację Społecznej Odpowiedzialności Uczelni.

W Deklaracji podkreślona została rola uczelni, jako miejsca tworzenia i przekazywania wiedzy o otaczającej nas rzeczywistości, jak również potrzeba pielęgnowania wartości akademickich. Wskazano także na potrzebę kształtowania społecznych oraz obywatelskich postaw przyszłych elit, które będą sprzyjać budowaniu wspólnoty, kreatywności, otwartości, komunikacji, a także wrażliwości społecznej i kultury pracy. Dostrzeżono również znaczenie zasad etycznych i konieczność upowszechniania idei równości, różnorodności, tolerancji oraz respektowania i ochrony prawa człowieka w odniesieniu do całej społeczności akademickiej i jej otoczenia.

Dokument podpisano podczas konferencji „Społeczna Odpowiedzialność Nauki – wyzwania dla środowiska akademickiego i biznesu” w Ministerstwie Rozwoju. Podpis pod Deklaracją złożyła min. dr hab., prof. Jolanta Żyśko, rektor SGTiR.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne