W dniach 8-10 grudnia 2014 r. w godz. 12.30-14.40 w holu Uczelni Vistula (w pobliżu sali G2) można było zakupić ciastka niespodzianki własnoręcznie przygotowane przez studentów SGTiR. Dochód ze sprzedaży słodkości został przeznaczony dla dzieci z domów dziecka oraz biednych rodzin.

– Kwestia społecznej odpowiedzialności staje się coraz ważniejsza. Ludzie doszli do punktu, w którym chcą się dzielić tym, co mają. Studenci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji także chcą wdrażać taki kierunek w swoich działaniach. Rok 2014/2015 upłynie nam pod znakiem wydarzeń charytatywnych, które zamierzamy organizować regularnie. Akcja Ciastko niespodzianka to pierwsze takie wydarzenie – podkreśla Irina Nikolayenko, przewodnicząca Samorządu Studentów SGTiR.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne