Mamy srebro! Nasze siatkarki zajęły drugie miejsce w finałach Akademickich Mistrzostw Polski w kategorii uczelni niepublicznych. W drodze po medal, zespół prowadzony przez Jolantę Studzienną pokonał siatkarki z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Finał rozegrał się w dniach 5-7 maja w Opolu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dyspozycji naszych siatkarek. Są wspaniałą wizytówką naszej uczelni – powiedział prezes AZS Vistula Maciej Szewczyk – W trakcie ostatniego sezonu borykaliśmy się z drobnymi przeszkodami w postaci kłopotów kadrowych wynikających m.in. z kontuzji siatkarek, jednak trzy medale to zupełnie zadowalający nas wynik.

Oprócz srebra w Akademickich Mistrzostwach Polski, w tym sezonie Vistulanki zdobyły też brązowe medale akademickich mistrzostw Warszawy i Mazowsza.

W tym roku „Vistulanki” grały w następującym zestawieniu: Agata Antosiak, Klaudia Kucharska, Sandra Zaczkowska, Oliwia Sieradzka, Agnieszka Banasiak, Aneta Pietrzyńska, Anna Łukasiewicz, Natalia Bielińska, Daria Janowicz, Małgorzata Ruszel, Zuzanna Florczak i Dasha Tikhonova.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00