Już po raz czwarty z kolei siatkarki AZS Vistula wygrały Varsoviadę, czyli Igrzyska Studentów Pierwszego Roku. W tym roku podopieczne trener Jolanty Studziennej odniosły w fazie grupowej komplet zwycięstw. Pokonały kolejno: WAT (2:0), SGH (2:0), Politechnikę Warszawską (2:1) i WUM (2:0). Z pierwszego miejsca awansowały do półfinału, w którym bezproblemowo rozprawiły się z SGGW (2:0).

Najciekawszym spotkaniem całego turnieju był finał, w którym Vistulanki starły się z żądnym odzyskania tytułu po trzech latach przerwy AWF-em. Gospodynie turnieju wygrały pierwszego seta, lecz w kolejnej odsłonie to Vistula wróciła na zwycięskie tory. Tie-break był formalnością i nasze reprezentantki rozbiły ekipę rywalek 15:3 i sięgnęły po czwarty z kolei komplet złotych medali.

W turnieju piłki nożnej po raz kolejny naszą uczelnię godnie reprezentowali futboliści prowadzeni przez trenera Marka Zasuwika.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne mecze!

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00