Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, którego organizatorem jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, wchodząca w skład Grupy Uczelni Vistula.

Zastanawiasz się co jeść, żeby chudnąć? Chciałbyś zmienić swoją dietetykę? Nie wiesz jak ustawić swój plan żywieniowy? Zapraszamy do udziału w konkursie, którego główną nagrodą jest bezpłatna konsultacja w Studenckiej Poradni Dietetycznej SGTiR (ul.Stokłosy 3, Warszawa) wraz z 14 dniowym planem żywieniowym. Nasi eksperci doradzą ci co jeść, w jakich ilościach i kiedy. Opowiedzą o skutecznej, zdrowej diecie i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące dietetyki.

Aby móc wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chciałbyś skorzystać z porad profesjonalnego dietetyka? Konkurs trwa od 3-10 czerwca 2017 r., z kolei ogłoszenie wyników nastąpi 14 czerwca 2017 r. Zwycięzców konkursu powiadomimy drogą mailową.

Konkurs realizowany jest przez Wydział Dietetyki Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie będącą uczestnikiem 21 Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym. Stoisko SGTiR będzie działało pod hasłem „Szanujmy dary ziemi”.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Formularz konkursowy TUTAJ

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ