Marzy Ci się podróż po Stanach Zjednoczonych? Chciałbyś odwiedzić Instytut NASA, pospacerować po Central Parku, zobaczyć Statuę Wolności i Uniwersytet Harvarda? Z nami możesz spełnić swoje marzenia!
Wszystkich studentów Grupy Uczelni Vistula zachęcamy do udziału w Vistula U.S. Trip, wyjazdu organizowanego przez Project Center Grupy Uczelni Vistula. Koszt wyjazdu to 2100 euro od osoby. Cena zawiera: bilety lotnicze, zakwaterowanie, jedzenie i bilety wstępu. Pomagamy też w uzyskaniu wizy.
Podróż rozpocznie się na lotnisku Chopina w Warszawie, skąd wyruszymy kolejno do Nowego Jorku, Bostonu, New Jersey, Jackson, Filadelfii, Delaware, Waszyngtonu i spowrotem na lotnisko w Nowym Jorku. Po USA będziemy podróżować samochodami typu VAN. Odwiedzimy m.in: Uniwersytet Yale, Uniwersytet Harvarda, Time Square, Empire State, Central Park, Instytut NASA i Statuę Wolności. Ale to nie wszystko! Na miejscu czeka szereg dodatkowych atrakcji, miejsc i obiektów które odwiedzimy.
Wyjazd odbędzie się w dniach 29.03-7.04.2018. Liczba miejsc ograniczona. Zgłaszać można się do 16 lutego w pokoju 325A na trzecim piętrze albo za pośrednictwem maila: project.club@vistula.edu.pl.

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00