Zbliża się Ceromonia Zakończenia Roku Akademickiego, na której nie może Cię zabraknąć!

To niezwykłe wydarzenie, na którym szereg atrakcji, wspólne zdjęcia, tańce i zabawa z przyjaciółmi i rodziną dadzą Ci wspomnienia na całe życie. Nie możesz tego przegapić!

Serdecznie zapraszamy studentów ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich i inżynierskich do wzięcia udziału w uroczystości, która odbędzie się w kampusie naszej Uczelni

w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00

Przeczytaj  uważnie poniższe informacje, aby jak najlepiej przygotować się do Ceremonii.

Świętuj ze swoimi najbliższymi

Na ceremonię możesz zaprosić maksymalnie dwóch gości, którzy będą razem z tobą w tym dniu w Sali Głównej. W wyjątkowych przypadkach  będziemy mogli przyjąć dodatkowych gości, którzy w auli 4 na telebimie będą oglądali relacje na żywo z Sali Głównej.

Rejestracja i opłaty

Warunkiem udziału w Uroczystości i poprzedzającej ją sesji fotograficznej jest zarejestrowanie się poprzez FORMULARZ i uiszczenie opłaty w wys. 150 zł, którą należy wpłacić we wpłatomacie lub na konto: PL09 1050 1025 1000 0023 4413 0154 w ING Bank Śląski SA. Termin rejestracji i opłat trwa do 7 maja

W kwocie opłaty mieści się:

• wypożyczenie togi*,
  • pamiątkowy biret z logo Uniwersytetu,
  • pamiątkowe dyplomy,
  • pamiątkowa ramka ze zdjęciem absolwenta,
  • dodatkowe atrakcje (fotobudki),
  • zaproszenie max. dwóch gości,
  • poczęstunek po uroczystości dla absolwenta i jego dwóch gości

* wypożyczenie togi wiąże się z dodatkową, niezależną opłatą na miejscu w wysokości 100 zł. Kwota zostaje zwraca po oddaniu togi pod koniec uroczystości.

Sesja zdjęciowa

Na sesję zdjęciową należy wziąć potwierdzenie wpłaty udziału w Uroczystości. Sesja będzie trwała w dniach 9-11 maja 2018 w godzinach 9:00-17:00 w Sali Samorządu Studenckiego. Wszyscy, którzy nie zdążą w tym terminie, będą mogli wziąć udział w sesji w sobotę 12 maja, jednak wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się na terenie SGGW.Ramowy plan uroczystości

Ramowy plan uroczystości:

15:30 – przyjmowanie gości i wypożyczanie tóg

17:30 – wejście na halę sportową

18:00 – uroczyste wejście Senatu

18:20 – wręczenie nagród i wyróżnień

19:00 – wręczenie dyplomów

19:45 – rzucanie biretów

20:00 – wspólne zdjęcie przed Uczelnią

20:30 – poczęstunek i impreza

Dodatkowe informacje:

• obowiązuje strój elegancki

REJESTRACJA

Chcesz być na bieżąco? Od przyszłego tygodnia szukaj punktu informacyjnego w holu głównym Uczelni, który odpowie na pytania i przekaże Ci najważniejsze informacje związane z wydarzeniem.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne