Jak w przyszłości dużo zarabiać? – Drzwi otwarte  Grupy Uczelni Vistula

Co studiować, żeby osiągnąć sukces zawodowy? Z tym pytaniem zmierzą się eksperci Grupy Uczelni Vistula, którzy wystąpią w show na żywo „Dzień dobry Vistula” już 28 czerwca 2014 r. na warszawskim Ursynowie. Gościem specjalnym będzie dziennikarz Michał Sobkowski z Radia Eska. Będzie także można pobić rekord w grze Eurocash i obejrzeć pokazy sztuk walki. Grupa Uczelni Vistula zaprasza na drzwi otwarte.

W specjalnym telewizyjnym show na żywo „Dzień dobry Vistula”:

Jako jeden z pierwszych dowiesz się, jak studiując w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Polsce, możesz zdobyć dyplom University of London – uczelni, która wykształciła 74 laureatów Nagrody Nobla i 56 przywódców państwowych!
Dowiesz się, co studiować, żeby dużo zarabiać w przyszłości
Poznasz prosty sposób, jak zaoszczędzić nawet do 1000 zł, zapisując się na jeden z kilkunastu kierunków studiów w Grupie Uczelni Vistula
Poznasz sekrety dobrego dziennikarstwa (Michał Sobkowski z Radia Eska)
Sprawdzisz, czy umiesz wydawać i zarabiać pieniądze i zagrasz w Eurocash
Obejrzysz pokaz sztuk walki WUSHU i Karate

– Startujemy już o godz. 11.00. Motywem przewodnim czerwcowych drzwi otwartych w uczelni Vistula będzie pieniądz. Odmienimy go przez wszystkie przypadki. Na początek uczestnicy zagrają w Eurocash i będą mogli sprawdzić, czy naprawdę pieniądz robi pieniądz. Chętni przyłączą się do dyskusji o tym, co zrobić, żeby w przyszłości zarabiać naprawdę duże pieniądze, czyli – jakie studia wybrać. Michał Sobkowski z Radia Eska podpowie, jak osiągnąć sukces w dziennikarstwie – zachęca Rafał Kupisz z Samorządu Studentów  Grupy Uczelni Vistul.

Podczas drzwi otwartych nie zabraknie konsultacji z wykładowcami. Maturzyści i absolwenci studiów I stopnia dowiedzą się więcej na temat kilkunastu kierunków, które mogą wybrać w Grupie Uczelni Vistula. Zdobędą, także informacje nt. pierwszej w Polsce i jak dotąd jedynej możliwości studiowania kierunków przygotowanych przez University of London International Programmes. Pozostając w Polsce, można zdobyć dyplom University of London – uczelni, która wykształciła 74 laureatów Nagrody Nobla i 56 przywódców państwowych.

Drzwi otwarte Grupy Uczelni Vistula
Akademia Finansów i Biznesu Vistula,
Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji,
Europejska Akademia Sztuk