W dniach 7-10 września 2016 w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja „EUROPEAN ASSOCIATION FOR SPORT MANAGEMENT”, poświęcona zarządzaniu w sporcie. Głównym organizatorem Konferencji jest stowarzyszenie EASM, którego członkowie reprezentują grupę naukowców i ekspertów z sektorów publicznego i prywatnego, a także wolontariuszy z ponad 40 krajów. EASM posiada szeroką międzynarodową sieć ekspertów i organizacji narodowych w dziedzinie zarządzania sportem. Członkowie EASM pochodzą z 40 różnych krajów ze wszystkich kontynentów.

Konferencja EASM organizowana jest corocznie od 1993 roku. Wydarzenie trwa 4 dni, podczas których ma miejsce także posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia. W konferencji bierze udział co roku niemalże 400 osób z całego świata, odbywają się wykłady, warsztaty, seminaria dla studentów i doktorantów, sesje posterowe, zapraszane są znane postaci ze świata sportu oraz branżowi mówcy.

Gospodarzem tegorocznej konferencji jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie – nowoczesna uczelnia biznesowa, oferująca studia licencjackie i magisterskie przygotowujące absolwentów do pracy w kierowaniu, tworzeniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami turystycznymi, sportowymi lub rekreacyjnymi. SGTiR wchodzi w skład Grupy Uczelni Vistula, która jest Partnerem Strategicznym Konferencji. Partnerami Konferencji są też: Polska Organizacja Turystyczna oraz Warsaw Convention Bureau. Patronat Honorowy nad Konferencją objął Wojewoda Mazowiecki.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJI  TUTAJ                                            PROGRAM KONFERENCJI TUTAJ

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: