Po raz pierwszy w Polsce, a po raz 8 na świecie odbędzie się Global Events Congress -międzynarodowy kongres branży spotkań. Oficjalnym organizatorem wydarzenia jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula.

Global Events Congress  odbędzie się w dniach 10-13 lipca 2018 r. w 4 różnych lokalizacjach w Warszawie: w siedzibie SGTiR czyli kampusie Grupy Uczelni Vistula, Hilton Warsaw & Convention Centre, Pałacu Kultury i Nauki oraz w Google Campus Warsaw.

– Organizacja Global Events Congress w Warszawie w 2018 roku to ogromne wyróżnienie dla naszej uczelni. Cieszę się, że trzyletnie starania oraz zaangażowanie w rozwój specjalności „event management” zaowocowały możliwością przygotowania tej prestiżowej imprezy – mówi dr Krzysztof Celuch, przewodniczących komitetu organizacyjnego i prorektor SGTiR.

Innowacyjny program konferencji zakłada sesje z udziałem największych autorytetów w dziedzinie zarządzania wydarzeniami ze Stanów Zjednoczonych, Europy i Azji.

– Bardzo się cieszę, że po raz pierwszy Global Events Congress zawita do Polski. Jestem przekonany, że ogromny profesjonalizm i zaangażowania organizatorów zaowocują bogatym programem. Do zobaczenia w Warszawie – komentuje profesor Charles Arcodia, z australijskiego Griffith University, który przyznaje licencję na organizację kongresu.

Program konferencji obejmie między innymi zagadnienia związane z edukacją w zakresie zarządzania wydarzeniami, innowacjami w zarządzaniu festiwalami, budowaniu marki w oparciu o wydarzenia, wykorzystaniu mediów społecznościowych oraz zrównoważonemu rozwojowi branży.

Konferencja odbędzie się pod patronatem czterech międzynarodowych uczelni, lokalnych władz oraz globalnych stowarzyszeń z branży spotkań.

Więcej informacji: http://gec2018warsaw.com

Godziny pracy: