Dyrektorzy hoteli, właściciele agencji reklamowych oraz wiodących firm polskiego przemysłu spotkań wezmą udział w organizowanych przez naszych studentów obchodach Światowego Dnia Targów – Global Exhibiton Day 2017. To święto branży eventowej jest obchodzone na świecie po raz drugi. W ubiegłym roku świętowało je tysiące profesjonalistów z 60 krajów na – w tym studenci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji z koła naukowego „2B”.

– Po raz drugi wspólnie zorganizujemy tę uroczystość. Studenci będą mieli okazję do zdobycia międzynarodowych kontaktów, poszerzenia swojej wiedzy oraz rozmów z pracodawcami – mówi dr Krzysztof Celuch, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji.

Spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godz. 18:00 w hotelu Sound Garden. Jednym z punktów programu będzie podsumowanie tegorocznych sukcesów Studenckiego Koła Turystyki Biznesowej „2B”,, SGTiR. Gościem specjalnym spotkania będzie Miłosz Stanisławski, General Manager Sound Garden Hotel.

– Podsumowanie roku ma celu przedstawienie naszej działalności oraz sukcesów w ostatnim roku akademickim, i stworzenie naszym członkom kolejnej możliwości spotkania z przedstawicielami polskiego przemysłu spotkań w niekonwencjonalnej atmosferze – dodaje Anatolii Bohoriev, przewodniczący SKN „2B”.

Global Exhibiton Day zainicjowano w 2016 rok, by uczcić i promować przemysł targowy.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: