Muzyka, taniec, śpiew i najciekawsze elementy 82 krajów, które tworzą Grupę Uczelni Vistula – zapraszamy wszystkich studentów i pracowników na Global Fest, święto naszych Uczelni.

Podczas festiwalu, będziecie mogli posłuchać zespołów muzycznych naszych studentów, podziwiać ich regionalne stroje i tańce ludowe oraz wystawę fotograficzną ‘We Are The World’. Dodatkowo, w ciekawy sposób zostaną również zaprezentowane ciekawostki z poszczególnych krajów m.in. prace fotograficzne, regionalne stroje i instrumenty. Będą konkursy, gry i zabawy. Będziemy również sadzić drzewa, ale to nie wszystko!

Zaproście swoich znajomych i przyjaciół!

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne