Przed nami IV Międzynarodowe Sympozjum Edukatorów Kadr Zarządzających Wydarzeniami (PEMES), którego organizatorem jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Studenckie Koło Turystyki Biznesowej „2B” we współpracy z SYSKONF, RENTDESIGN, MPI POLAND CHAPTER oraz SPRENGER.

Tegoroczna konferencja będzie obejmowała tematy związane z kształceniem i edukacją w zakresie turystyki, zarządzania i organizacji wydarzeń, zaangażowaniem biznesu i profesjonalizacją branży spotkań i wydarzeń biznesowych, a jego tematem przewodnim będzie „Wartość ekonomiczna przemysłu spotkań – uwarunkowania i bariery rozwoju”.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych branż spotkań, w szczególności do naukowców i pracowników akademickich, praktyków oraz badaczy z dziedziny turystyki, organizacji i zarządzania wydarzeniami oraz spotkaniami biznesowymi.

Serdecznie zapraszamy 12 września 2017 r do kampusu Grupy Uczelni Vistula.

Więcej informacji TUTAJ

Godziny pracy: