Chcesz wiedzieć jak skuteczne osiągać cele i jak zmienić swoje nawyki? Weź udział w warsztacie poświęconym zmianie osobistej, na bazie filozofii Kaizen. Wydarzenie organizuje działający w Grupie Uczelni Vistul klub Toastmasters Leaders, zrzeszający przyszłych liderów. Poprowadzą je Tomasz Miler, trener zmiany, coach i ekspert ds. marketing oraz Agata Skiba, psycholog i trener zmiany. Uczestnicy warsztatów poznają też m.in. techniki rozwiązywania problemów i dowiedzą się jak małymi krokami dojść do wielkich osiągnieć.

Warsztat potrwa ok. 3 godzin i zastąpi tradycyjne spotkanie Toastmasters Leaders. Po zakończeniu wydarzenia, wszystkich uczestników zapraszamy na wspólne afterparty, w pubie "Sypka Mąka", tuż przy stacji metra Stokłosy (ok. 21:15).

Zapraszamy w poniedziałek, 27.03 o godz. 18:00 do Auli 2a w kampusie Grupy Uczelni Vistula.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: