26 października w godzinach 10:00-15:00 w Grupie Uczelni Vistula odbędą się targi pracy tymczasowej Job Day. Dla studentów będzie to wyjątkowa okazja do spotkania rekruterów oraz możliwości rozmowy z przedstawicielami firm, które wezmą udział w wydarzeniu.

Osoby, które przyniosą swoje CV będą miały również okazję do bezpośredniej aplikacji na wybrane stanowiska spośród wielu ofert pracy tymczasowej. W programie przewidziano także kilka niespodzianek oraz degustacje.

Podczas targów aktualne oferty pracy,  zaprezentują firmy z różnych branż  oraz biura pośrednictwa pracy m.in. firma GRUPACON, EVER Grupa, Manpower, QLOC, Main Partners czy Solid Security.

Targi pracy tymczasowej Job Day są sponsorowane przez bank Pekao S.A, supermarket Piotr i Paweł oraz restauracje McDonald’s oraz KFC.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz osoby, które dopiero zaczną studiować, wraz ze swoim CV do Nas. Grupa Uczelni Vistula, ul. Stokłosy 3 (150 m od Stacji metro Stokłosy)

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne